گردشگری سلامت – گردشگری الکترونیک

آخرین بروزرسانی 17:51:27 1393/04/23

your life we liveامروزه گردشگری سلامت از اهمیت و جایگاه ویژه ای در بین تمامی کشورهای عضو سازمان جهانی گردشگری و توریست پذیر برخوردار است و با توجه به اینکه دنیای امروز به شکل گریزناپذیری تبدیل به دهکده ای جهانی با ارتباطات گسترده و عمیق شده است، ارتقاء صنعت گردشگری سلامت با توجه به ظرفیت های نهفته آن برای رونق اقتصادی کشور و به ویژه افزایش فرصتهای شغلی، از جمله اولویت های طرحهای توسعه هرکشوری به شمار می رود . چه این صنعت به عنوان صنعتی درآمدزا و نجات دهنده برای کشورهای مختلف تبدیل گشته به طوری که درآمدهای حاصل از آن در برخی کشورها چندین برابر درآمدهای سرشار نفتی کشورهای دیگر است.
در این میان فناوری اطلاعات و استفاده از آن، به عنوان یکی از کلیدهای اصلی در توسعه کشورها خصوصا کشورهای جهان سوم مطرح گردیده است. لذا از یک سو این خواسته به شکل گیری گردشگری الکترونیکی منتهی گردیده و از دیگر سو شکل گیری گردشگری مجازی را سبب شده است و با رشد سریع تکنولوژی اطلاع رسانی درچارچوب نظام مبادله الکترونیکی و سرعت بخشیدن به امر بازاریابی و مسافرت، کاهش هزینه ها و دستیابی به بازارهای جدید را در زمینه گردشگری سلامت فراهم آورده است.
در واقع گردشگری الکترونیکی، بکار گیری تکنولوژی های جدید بخصوص تکنولوژیهای اطلاعات و ارتباطات ICT در دو بعد عرضه و تقاضا می باشد که در آن علاوه بر عرضه خدمات مورد نیاز گردشگران، زمینه های بازاریابی و دورنمایی از گردشگری مقاصد مختلف نیز فراهم می باشد.
از این رو گردشگران سلامت برای آگاهی از مقاصد و وضعیت آنها در بعد تقاضا از تکنولوژی های اطلاعاتی و ارتباطی استفاده نموده و در چارچوب انگیزه های خود به انتخاب مقاصد اقدام می نمایند.
نتیجه اینکه لزوم توجه به توریسم سلامت و استفاده از فناوری های نوین در جهت گسترش و استفاده کردن از مزایای بیشمار اقتصادی آن برای کشورها را ضروری ساخته است


رخی از فعالیتهای موسسه :
برگزاری روز جهانی گردشگری سال 1385
طراحی و اجرای غرفه نمایشگاه گردشگری ITB برلین
طراحی و اجرای غرفه نمایشگاه گردشگری FITOUR اسپانیا
طراحی و اجرای غرفه نمایشگاه گردشگری مهرجان دوبی
طراحی و اجرای غرفه نمایشگاه کتاب فرانکفورت
طراحی و اجرای دفتر اطلاع رسانی گردشگری فرودگاه امام خمینی (ره)
طراح و مجری شبکه گردشگری مجازی ایران
طراح و مجری شبکه گردشگری سلامت مجازی ایران
طراح و مجری شبکه گردشگری مجازی ارس
طراحی و مجری نرم افزار تورمجازی
طراح و مجری پورتال راهنمای گردشگری سلامت ایران
طراح و مجری نرم افزار شهر به شهر
طراحی مجتمع توریستی مذهبی خوی
طراحی و تولید سالنامه گردشگری 1390
طراحی و چاپ انواع نقشه های گردشگری داخلی و خارجیhttp://www.iranhtg.com
تلفن:88535307
آدرس: تهران -خیابان شهید بهشتی - خیابان قائم مقام فراهانی - خیابان دهم - شماره 22 - واحد 24
مشاهده سایت آگهی دهنده آگهی ویژه 84 محبوبیت 500 بازدیدها
ارسال به :
نام شما :
ایمیل یا تلفن :
توضیحات:
کد امنیتی :
تصویر امنیتی :
آگهی ها ویژه
آگهی های خدمات پزشکی

گردشگری سلامت – گردشگری الکترونیک

your life we live امروزه گردشگری سلامت از اهمیت و جایگاه ویژه ای در بین تمامی کشورهای عضو سازمان جهانی گردشگری و توریست پذیر برخوردار است و با توجه به اینکه دنیای امروز به شکل گریزناپذیری تبدیل به دهکده ای جهانی با ارتباطات گسترده و عمیق شده است، ارتقاء صنعت گردشگری سلامت با توجه به ظرفیت های نهفته آن...

آخرین بروزرسانی 17:51:27 1393/04/23 84 محبوبیت 500 بازدیدها مشاهده آگهی